Soupravy šperků

Dokonalé souznění pro ještě větší obdiv

Soupravy šperků

Soupravy šperků

Náušnice. Náhrdelník. Náramek. Prsten. Co vybrat? Vzít toho více? Ale jak to udělat, aby všechny zvolené kousky ladily? Trápí vás tyto záludné a komplikované otázky? Máme pro vás rychlou a snadnou odpověď. Prohlédněte si naši s láskou připravenou kategorii šperkových kolekcí a máte vyhráno. Představujeme vám totiž propracovaná umělecká díla, nad kterými si zlatníci a designéři hodiny lámou hlavy, neboť u každého modelu hledají dokonalost a baží po vyváženosti jednotlivých kousků. Rozhodnete-li se pro sadu elegantního prstýnku a jemného přívěsku, decentního náhrdelníku a peckových náušnic či křehkého náramku, oslnivých náušnic a třpytivého přívěsku, věřte, že si pořídíte jedinečný výtvor, který se vyjímá jak na produktových fotografiích, tak na reálných ženách, jejichž půvab zvýrazňuje. Kolekce šperků z ušlechtilých kovů zdobených diamanty, drahokamy a perlami lze označit za ideální dárek k výročí svatby, svátku zamilovaných či k Vánocům.

Zlaté soupravy

Zlaté soupravy

Zlatníci a návrháři připravují svoje zlaté kolekce s přihlédnutím k charakteru drahého kovu i vlastnosti diamantů, drahokamů a perel, jimiž je nejčastěji ozvláštňují. Jemně sladěné a přepečlivě vybrané kousky vytváří unikátní sety po dvou až třech špercích, jež málokdo zvládne odmítnout.

Všechny Zlaté soupravy

Stříbrné soupravy

Stříbrné soupravy

Pečlivě vytvořená kolekce stříbrných šperků snadno zaujme v práci a ihned zazáří na jakémkoliv večírku. Jednotlivé kousky, propracované do různých působivých tvarů a zdobené nepřehlédnutelnými drahými kameny nebo sladkými perlami potěší nejen oko, ale i srdce hrdé nositelky soupravy.

Všechny Stříbrné soupravy